Rádi bychom Vás jménem Unie podnikových právníků a mediálního domu Economia pozvali na mezinárodní konferenci Innovative Legal Services Forum 2016, která se uskuteční 11. května 2016 v pražském hotelu Ambassador.

 

Přední evropští přednášející se budou věnovat novinkám a aktuálním trendům v poskytování právních služeb a změnám na trhu. Velkým tématem bude také budoucnost a role podnikových právníků. Na konferenci vystoupí například autor publikace General Counsel in 21st Century, Chtistoph H. Vaagt. Věnovat se budeme také litigačnímu PR či práci s médii. Akce je proto vhodná zejména pro vedoucí týmů podnikových právníků i jejich členy.

 

Členové Unie podnikových právníků mají 25% slevu na účast, a to i v rámci EARLY BIRD registrace, která je do konce března.Registrovat se můžete online ZDE. 

Pro uplatnění 25% slevy prosím vepište kód UPP do pole pro slevu.

 

Rádi Vám také připravíme zvýhodněné balíčky v případě účasti více lidí, prosím kontaktujte J. Lukavskou, projektovou manažerku konference (jana.lukavska@economia.cz)

 

Zároveň bychom Vás rádi požádali o zapojení do prvního českého přehledu inovativních právníků. Na adrese pravniradce.cz/inovacemůžete nominovat kolegy, kteří posunují hranice svých oborů i poskytování právních služeb. 

 

Těšíme se na setkání a inspirativní tipy,

Marie Brejchová, prezidentka UPP ČR a Jaroslav Kramer, šéfredaktor Právního rádce