10. ročník ocenění Podnikový právník 2021

 

Unie podnikových právníků ČR vyhlásila 10. ročník ocenění Podnikový právník 2021. Cílem je prezentovat práci podnikových právníků odborné i laické veřejnosti a vyzdvihnout mimořádné počiny vybraných firemních právníků.

 

 

 

Navrhnout kandidáty mohla veřejnost v termínu od 22. června do 21. července v celkem šesti kategoriích.

 

„Našim cílem je vybrat z nominací nejlepší podnikové právníky, kteří dosahují výjimečných výkonů a dělají čest naší profesi. Nejde přitom jen o ocenění renomovaných a zkušených kolegů. Všímáme si taky mimořádné práce mladých firemních právníků do 40 let, jimž je určena kategorie Perspektiva,“ uvedla prezidentka Unie podnikových právníků ČR Marie Brejchová.

 

Kromě prezidentky UPP ČR zasednou v odborné porotě viceprezidentka Jitka Hlaváčková, člen Rady Miroslav Mrázek a dále laureáti ocenění za rok 2020 Dominika Kozáková, Petra Nádr, Radim Ranič a Radek Doležal. V každé kategorii vyberou jednoho laureáta.

 

Držitelem ocenění může být kterýkoliv podnikový právník, individuální či kolektivní člen Unie podnikových právníků ČR nebo osoba vykonávající jakékoliv právnické povolání, které se dotýká podnikové právní praxe, tzn. i vědečtí a vědecko-pedagogičtí pracovníci.

 

Slavnostní večer spojený s předáním ocenění Podnikový právník 2021 se bude konat ve čtvrtek 30. září. Laureáti získají certifikát osvědčující obdržené ocenění a grafický list od výtvarníka Jiřího Slívy.