TISKOVÁ ZPRÁVA

23.06.2021

 

UPP ČR vyhlašuje ocenění Podnikový právník 2021

Unie podnikových právníků ČR vyhlašuje 10. ročník ocenění Podnikový právník 2021. Nominovat laureáty lze až do 21. července.

Nominační formulář je k dispozici na webu: https://forms.gle/JRoRrZ4WANd39Fiw7. O udělení ocenění rozhodne odborná porota na základě nominací v šesti kategoriích.

„Těší mě, že i letos můžeme pokračovat v tradici a ocenit nejlepší podnikové právníky a další kolegy z oboru. Cílem je nejen popularizovat práci podnikových právníků, ale hlavně vyzdvihnout jejich mimořádné kvality, odbornost a etiku. Zároveň chceme přispět k vyššímu právnímu vědomí ve společnostech a organizacích, kde podnikoví právníci vykonávají svou profesi,“ říká Marie Brejchová, prezidentka UPP ČR.

Ceny budou předány během slavnostního večera v září 2021. Záštitu nad akcí převzala ministryně spravedlnosti ČR Marie Benešová a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Mediálními partnery jsou měsíčník Právní rádce a týdeník Ekonom vydavatelství Economia.

 

Dominika Kozáková

viceprezidentka pro PR

tel: 605 722 532

e-mail: press@uppcr.cz

www.uppcr.cz

 

Unie podnikových právníků ČR · EXISTUJE od roku 1990 · NAHRAZUJE profesní komoru podnikových právníků · HÁJÍ profesní zájmy podnikových právníků · POŘÁDÁ vzdělávací akce pro podnikové právníky · POSKYTUJE prostor k diskuzi