Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v červnovém vydání ECLA Newsletter naleznete řadu aktuálních informací z dění ECLA, jejíž je  Unie podnikových právníků ČR členem. Na Výroční konferenci ECLA (22. – 24. května 2019) byla připravena  řada zajímavých věcí, které chce ECLA představit členům ve druhé polovině tohoto roku. V rámci projektu Legal  Disruption  Roadshow se plánují další návštěvy v Paříži a v Praze,  navazující na Dublin a Stuttgart. Očekává se, že v Paříži se setkají  zkušení  firemní právníci  s průmyslovými odborníky z Francie i z jiných zemí. Diskuse budou zahrnovat oblasti jako je  digitalizace, soukromí dat, právní technologie,  organizování moderních právních oddělení a další.  Připravena je také nová  série webinářů.  Od července  ECLA společně s  Wolters Kluwer  představí  řadu  webinářů, které se  zaměří  na výzvy týkající se firemních právníků v celé Evropě. První edice   bude věnována digitalizaci.

V červnovém ECLA Newsletter  naleznete i  řadu  stanovisek,  např. k regulaci urážlivých výroků na sítích, z  oblasti boje proti rasistickým zprávám, či k Brexitu.

Na adrese newsletter link  najdete  k jednotlivým informacím další podrobnosti a také i dřívější vydání ECLA Newsletter.  Můžete se  rovněž  přihlásit  k přímému odběru následujících  vydání ECLA Newsletter.

 

S přáním hezkého léta

Jarmila Thurnvaldová

tajemnice UPP ČR