Vážené kolegyně, vážení kolegové,

jménem Unie podnikových právníků ČR Vás zvu na konferenci pořádanou ECLA http://www.ecla.eu Legal Disruption Roadshow 2020. Tentokrát je místem setkání Dublin ve dnech 26. - 27. února 2020

Organizátoři budou navazovat na úspěšnou sérii těchto konferencí pořádaných v loňském roce. Na akci se můžete setkat s odborníky z oblasti  právních technologií a s právníky velkých společností zabývajícími se modernizací právních oddělení a možnostmi jejich revitalizace a zvýšení efektivity. V diskusi zazní i témata jako flexibilní pracovní postupy a procesy a ochrana dat, kterým bude věnována velká pozornost.

Unie podnikových právníků má na tuto akci několik volných vstupů. V případě zájmu o volný vstup na konferenci pište na adresu jarmila.thurnvaldova@uppcr.cz. Kód pro volný vstup Vám bude v případě volné kapacity následně zaslán.

Na http://ecla.eu/dublin  naleznete další podrobnosti o konferenci a můžete se registrovat. V případě potřeby kontaktujte Teresu Kunz na teresa.kunz@ecla.eu.

Věřím, že někteří z Vás využijí benefit, který Vám členství v Unii podnikových právníků (která je členem ECLA) přináší. Loni se konference v Dublinu účastnilo několik našich členů a akce ECLA můžeme opravdu doporučit. 

 

 

S pozdravem

 

JUDr. Marie Brejchová, LL.M.

prezidentka Unie podnikových právníků ČR z.s.