Vážení a milí,
vím, že v současné době všichni řešíme akutní problémy, které přináší situace s koronavirem, proto bych Vám za Unii podnikových právníků chtěla nabídnout další pomoc.

Rádi bychom podpořili zejména interní výměnu souvisejících názorů mezi podnikovými právníky. I proto opětovně upozorňujeme na možnost zapojení do činnosti sekcí https://www.uppcr.cz/cs/o-unii/sekce/ . Ty se budou nastalou situací, ale nejen jí, zabývat ze svého odborného pohledu.

Nebráníme se ani možnosti sdílet s ostatními podnikovými právníky další nápady, stejně jako tipy na dobrovolnickou činnost. Rádi takové aktivity vyzdvihneme, abychom inspirovali vás - své členy - k pomoci potřebným.

Vyzýváme Vás tímto ke komunikaci (primárně elektronické), ze které budeme všichni profitovat. Jakékoli podněty či nápady prosím zasílejte buď prostřednictvím naší LinkedInové stránky nebo na info@uppcr.cz. Všemi doručenými zprávami se budeme individuálně zabývat.

Veškeré akce UPP ČR plánované do konce dubna nyní bohužel rušíme - včetně galavečera k předání ocenění Podnikový právník 2020. Intenzivně ale hledáme náhradní termíny a řešení, abyste o nic nepřišli.

Sledujte náš web i LinkedIn pro více informací.

Přeji Vám jménem Výkonného výboru hodně zdraví, a ať Vás neopouští optimismus.

 

Marie

P.S. Můžete kontaktovat i mne, mail i telefon připojuji.

 

JUDr. Marie Brejchová, LL.M.
prezidentka Unie podnikových právníků ČR z.s.
mobil: + 420 602 265 780
e-mail: marie.brejchova@uppcr.cz
www.uppcr.cz

Na začátek stránky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací