TISKOVÁ ZPRÁVA

12.07.2021

 

Nejlepší podnikoví právníci budou oceněni    30. září

Ocenění Podnikový právník 2021 se bude udělovat ve čtvrtek 30. září. Termín oznámilo vedení Unie podnikových právníků ČR. Slavnostní večer se odehraje v historických prostorách Občanské plovárny v Praze.

 „Podnikový právník se koná už podesáté. Za ono desetiletí se z původně menší události stala renomovaná akce. Záměr je však stále tentýž jako na začátku – vyzdvihnout mimořádné počiny a ukázat, že podnikoví právníci v žádném případě nejsou jen rutinéři nezajímavých úkonů,“ sdělila Jitka Hlaváčková, viceprezidentka Unie podnikových právníků ČR (UPP ČR), která vznik ocenění v roce 2012 iniciovala.

Ocenění se bude předávat v šesti kategoriích. Nominovat kandidáty může veřejnost do 21. července prostřednictvím online formuláře: https://forms.gle/JRoRrZ4WANd39Fiw7.

Vítěze vybere odborná porota. Zasednou v ní prezidentka UPP ČR Marie Brejchová, viceprezidentka Jitka Hlaváčková, člen Rady Miroslav Mrázek a dále laureáti ocenění za rok 2020 Dominika Kozáková, Petra Nádr, Radim Ranič a Radek Doležal (na snímku zleva).

„Nominované máme už ve všech kategoriích, ale ještě není nic uzavřeno. Nominace stále probíhají. Ke každé je přitom nutné uvést i odůvodnění, proč je daná osoba navrhována k ocenění. Věřím, že i tentokrát najdeme v nominacích objektivně nejlepší laureáty,“ uvedl člen Rady UPP ČR Miroslav Mrázek.

 

Dominika Kozáková | viceprezidentka pro PR | UPP ČR

M: 605 722 532 | E: press@uppcr.cz | www.uppcr.cz