Vážené kolegyně, vážení kolegové,

zajímá Vás osobnostní rozvoj? Hledáte nové výzvy a příležitosti? Připravili jsme pro Vás mentoringový program pořádaný Unií podnikových právníků ČR.

Program je určen pro mentees, kteří jsou na začátku své kariéry podnikového právníka nebo aspirují na manažerskou právní pozici, a také ty, kteří jsou ve své stávající pozici teprve krátce.

Rádi bychom využili potenciál a zkušenosti našich seniorních členů v roli mentorů. Mentoři coby kompetentní a zkušené osoby Vám budou poskytovat profesní, studijní i osobnostní podporu

a poradenství s cílem usnadnit Vám komplexní edukativní a profesní rozvoj.

Mentoringový program UPP ČR je 6měsíční a obsahuje minimálně 6 setkání (osobních či online). Cena pro mentee z řad členů UPP ČR je 6.000 Kč.

Pokud Vás program oslovil, neváhejte se obrátit do 28. února 2022 na garanta programu Denisu Bellinger prostřednictvím e‑mailu denisa.bellinger@hp.com. V předmětu e-mailu uveďte „Mentoring UPP“.

Zájemce oslovíme s přihláškou a dalšími podrobnými informacemi, abychom mohli následně program zahájit a přiřadit každému mentee vhodného mentora.

Počet účastníků programu je kapacitně omezen. Více informací naleznete v příloze.

Těšíme se na spolupráci a věříme, že Vám pomůžeme v dalším rozvoji.


S pozdravem

Marie Brejchová