Dovolujeme si Vás členy UPP ČR pozvat na tenisový turnaj, který se uskuteční ve dnech 12. 12. 2014 – 13. 12. 2014, v areálu Park Holiday Congress & Wellness Hotel Praha (Praha 10-Benice). Tenisový turnaj organizuje pod záštitou JUDr. Martina Vychopeně, předsedy České advokátní komory, a JUDr. Lubomíra Hrežďoviče, předsedy Slovenské advokátní komory, ŽIŽLAVSKÝ, advokátní kancelář s.r.o. a je pořádán pro významné představitele právních profesí, bank, finančních institucí a velkých korporací.

UPP ČR je jeho partnerem.

 

Tato akce je sportovně společenskou, a tak je pro účastníky připraveno občerstvení po celou dobu turnaje a dále společenský večer s rautem a kulturním programem.

 

Informace k turnaji:

 

  • Oficiální zahájení turnaje se uskuteční dne 12. 12. 2014 v 9:00.
  • Konec prvního hracího dne je plánován na 18:00.
  • Po ukončení hracího dne následuje společenský večer s večeří a kulturním programem  mezi který patří přípitek, ochutnávka vín atd.
  • Druhý den se bude turnaj dohrávat, a to v časovém rozmezí 9:00 – 13:00.
  • Ve 13:00 dojde k slavnostnímu vyhlášení vítězů.

 

Turnaj se pořádá ve čtyřhrách a má omezenou kapacitu, startovné je 900,- Kč.

 

Organizátor turnaje domluvil možnost levnějšího ubytování v areálu Park Holiday Hotel nebo v areálu Aquapalace Praque Hotel.

 

Svůj případný zájem o účast v turnaji a o ubytování sdělte prosím na e-mailové adrese katerina.jiroutova@pre.cz , a to nejpozději do středy 12. 11. 2014.